Sağlık.net

Yazın Yayınlayalım

  • Delicious

Bilgi ve deneyimini halkımızla paylaşmak isteyen çok değerli akademisyenlerimiz, uzman hekimlerimiz, hemşirelerimiz hatta tıp fakültesi öğrencilerimiz: Sağlık.net ekibi olarak yazılarınızı bekliyoruz. Eğer bilgi ve deneyimlerinizi halkımız anlayabileceği seviyede anlatmak isterseniz hizmetinizdeyiz. Daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış orjinal makalelerizi ayda ortalama 0.5-1 milyon arası tekil ziyaretçi trafiği ile ülkemizin tüm kesimlerine ulaştırabilirsiniz. Yazılarınızı ve biyografinizi yazınızla birlikte yayınlayarak sizin de tanıtımınızı sağlamaktayız.

Makalelerinizin yayınlanabilir nitelikte olması için aşağıdaki editöryal kurallara uyması gerekmektedir:
1. Yazılarınızın uzunluğu toplam 600 ile 800 kelimeden oluşmalıdır,
2. Copyscape gibi gelişmiş uygulamalar kullanarak yazıları kontrol ediyoruz. Daha önce cümle parçası seviyesinde bile olsa başka yerlerde yayınlanmış olan yazıları kesinlikle sitemizde yayınlamıyoruz. Yazılar orjinal olmalıdır.
3. Makaleniz eğer bir hastalıkla ilgili ise bu durumda kapsamlı olarak (tercihen ara başlıklar ile) hastalığın nedenleri, belirtileri, teşhisi, tedavisi, korunma yolları basit ve anlaşılır bir Türkçe ile anlatılmalıdır. Buna örnek olarak kolon kanseri makalesini inceleyebilirsiniz.
4. Halkımızın anlayamayacağı üst düzeyde tıbbi ve teknik terimlerin kullanıldığı durumlarda makaleniz yayınlanmayacaktır.
5. Makalenizde geçen bütün bilgilerin doğru olmasına dikkat ediniz. Yazılardaki hatalı bilgilerden kaynaklanabilecek  olan bütün zararlardan yazar sorumludur.
6. Sitemizde daha önce yayınlanmış olan makalelerle aynı konulardaki makaleleri yayınlamıyoruz. Fakat, halihazırda yayınlanmış olan makaleleri, yeni gelişmeler ışığında güncellemek isterseniz önceki yazar(lar) ile birlikte sizin de isminizi de dahil ederek makalenizi yayınlayabiliriz.
7. Alıntı yapmak yasak olmakla birlikte, makalenize kaynak olabilecek bilgilerin bulunduğu sitelere link verebilirsiniz.

Not: Arama motorlarını manipüle etmek için hazırlanmış olan yazıları tespit ettiğimizde sitemizden kaldırabiliriz. Bu durumda linklere nofollow HTML etiketini ekleme hakkını da saklı tutuyoruz.

Hazır mısınız? Bizle İleşitim sayfasından irtibata geçebilirsiniz.