Sağlık.net

Reklam Verin

  • Delicious

Halkımızın anlayabileceği düzeyde anlatımı ile tamamen orjinal makalelerden oluşan sitemiz ilk günden itibaren ziyaretçilerimiz tarafından artan bir ilgi ile karşılandı. Bin, üçbin, beş bin derken ayda 500 Bine yaklaşan tekil ziyaretçi trafiği ile her geçen gün Sağlık.net daha çok ziyaret ediliyor.

En üstte, yazı içinde ve yazı altında banner olarak ayrılmış alanlarda reklamlarınızı yayınlayalım. Aylık $1000’dan başlayan fiyatlar ile bütün Türkiye’ye Sağlık.net aracılığı ile ulaşın. Sitemize reklam verip sağlıkla ilgili ürünlerin tanıtımını yapmak için lütfen bizle irtibata geçiniz.

Hakkımızda
Sağlık.Net ziyaretçilerine sağlık durumları hakkında ihtiyaç duyulan bilgileri sağlamayı amaçlayan bir web sitesidir. Sitemizde yer alan bilgiler güncel ve güvenilir kaynaklardan elde edilmektedir. Sizler de kişisel tecrübelerinizi ve sitemizdeki yazılar hakkındaki görüşlerinizi yazıların altında bulunan yorum kısmı aracılığıyla ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.
Son Yorumlar
  • vitiligo: Ben 13.5 yaşındayım. 11 yaşımda bu hastalık ortaya çıktı. Sağ omzumda sağ kol dirseğimde boynumun sağ tarafında ve karın bölgemde var. Krem denedik fakat bir değişim göremedik. Zaten kremin 1 kutusu 100 tl ve tek çare ışın tedavisi kaldı. Fakat ellerimde ve yüzümde çıkmadığı için seviniyorum. İnşallah ilerlemez güneşten korunmaya çalışacağım.
    View Post
Facebook
UYARI
Bu sitede yer alan tüm içerik bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık.Net sitesi hastalık teşhis ve tedavi hizmetleri vermemektedir. Herhangi bir sağlık probleminiz olması durumunda ilgili doktorlar ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.