Sağlık.net

Reklam Verin

  • Delicious

Halkımızın anlayabileceği düzeyde anlatımı ile tamamen orjinal makalelerden oluşan sitemiz ilk günden itibaren ziyaretçilerimiz tarafından artan bir ilgi ile karşılandı. Bin, üçbin, beş bin derken ayda 500 Bine yaklaşan tekil ziyaretçi trafiği ile her geçen gün Sağlık.net daha çok ziyaret ediliyor.

En üstte, yazı içinde ve yazı altında banner olarak ayrılmış alanlarda reklamlarınızı yayınlayalım. Aylık $1000’dan başlayan fiyatlar ile bütün Türkiye’ye Sağlık.net aracılığı ile ulaşın. Sitemize reklam verip sağlıkla ilgili ürünlerin tanıtımını yapmak için lütfen bizle irtibata geçiniz.

Hakkımızda
Sağlık.Net ziyaretçilerine sağlık durumları hakkında ihtiyaç duyulan bilgileri sağlamayı amaçlayan bir web sitesidir. Sitemizde yer alan bilgiler güncel ve güvenilir kaynaklardan elde edilmektedir. Sizler de kişisel tecrübelerinizi ve sitemizdeki yazılar hakkındaki görüşlerinizi yazıların altında bulunan yorum kısmı aracılığıyla ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.
Son Yorumlar
  • Sude: Merhaba. Ben 14 yaşındayım ve 10 yaşında adet oldum. Aşırı ağrım olmuyor ve düzensiz adet oluyorum. İlk başlarda düzenliydi, sonradan düzensiz olmaya başladım. Yumurtalığımda kist olduğunu söyledi doktor. İki tane kist var. Biri 13mm diğeri 33mm. Aşırı mide bulantısı, şiddetli ağrı ve baş dönmesi yaşıyorum. Tahlillerim temiz çıkıyor. Ne yapmalıyım? Doktora gitmekten korkuyorum.
    View Post
Facebook
UYARI
Bu sitede yer alan tüm içerik bilgilendirme amaçlıdır. Sağlık.Net sitesi hastalık teşhis ve tedavi hizmetleri vermemektedir. Herhangi bir sağlık probleminiz olması durumunda ilgili doktorlar ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.